Kutu Tahta Tabela

Kutu yahta tabela; reklam ve tanıtım konusunda işletmelerini bir adım öne taşımayı amaçlayan işletme sahiplerinin tercih ettiği tabela çeşitleri arasındadır. Ahşap tabela ile oldukça benzer özellikleri bulunan tahta tabelalar doğal olmaları ve çevreye zarar konusunda olumsuz herhangi bir yönlerinin bulunmaması ile ön plana çıkarlar. Genellikle butik otel, konsept kafeler ve tarihi mekanlarda kullanılan tahta tabelalar pek çok tabela çeşidine nazaran oldukça dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Dayanıklı olmasının yanında görüntü açısından da oldukça şık olan bu tabelaların ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşidi bulunur. Dileyen işletme sahiplerinin ışıklı olarak satın alabileceği tabelaları siz de gördüğünüzde hayran kalacaksınız.

Kutu Tahta Tabela Özellikleri

Tahta; yapısı itibari ile dış etkilere karşı oldukça dayanıklı ve görüntüsü itibariyle insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Tabelada tahta kullanımı son yıllarda oldukça revaçtadır. Bu durumun temel nedeni hem şıklık hem de fiyat konusunda tahtanın daha avantajlı bir ürün olmasıdır. Çam, akçaağaç, kayın, sedir ve daha pek çok ağaç gövdesinden elde edilen tabelalar size uzun yıllar hizmet sunacağı gibi kalitesinden asla ödün vermeyecektir. Özellikle koruyucu ahşap verniği ile verniklenen tahta tabelaların işletmenizin demirbaşlarından bir tanesi olacağını göreceksiniz. Üstelik farklı boyutlarda üretilebilen bu tabelalarda size özel tasarımlar sayesinde işletmenizi en iyi şekilde ön plana çıkarma şansı yakalayacaksınız.

Tahta Tabela Fiyatları

Tabelalar günümüz işletmelerinin olmazsa olmaz unsurlarından bir tanesidir. İşletmelerin hem tanıtımında hem de fark edilmesinde kullanılan tabelaların üretildiği malzeme en az tasarımları kadar önemlidir. Nitekim işletmeler için çoğu zaman ciddi bir maliyet haline gelen tabelalarda fiyat konusunda en avantajlı seçeneğin yakalanması gerekir. Bu kapsamda karşımıza çıkan tahta tabelalar fiyatları konusunda diğer tabelalara göre oldukça avantajlıdır. Rakamsal açıdan daha düşük diyemeyeceğimiz bu tabelalar kullanım süresi ve tasarım farklılığı ile daha ön plandadır. Fiyat – performans değerlendirmesi yapılırsa tahta malzemeden üretilen tabelaların tabela sektöründe oldukça ön planda olduğu gerçeği ortaya çıkar. Siz de tabela konusunda tahta şıklığını ve kalitesini yakalamak için acele etmelisiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir