Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

Ağırlık olarak İstanbul Anadolu yakasında, Kartal, Maltepe, Gebze, Pendik bölgelerinde Sepetli vinçlerimiz kiralık olarak kısa ve uzun vadede kiralık olarak hizmet vermektedir.
Çatı-kolon-çelik konstrüksiyon montajları, dış cephe boya işleri, sıva işleri, trafo işleri, elektrik işleri, dış cephe cam silme işleri, ağaç budama işleri, bina cephelerinde tadilat işleri, afiş asma işleri, cam montaj ve tabela montaj işleri, inşaat sektöründeki tüm vinç işleri, dizi ve sinema çekim işleri, dış cephe temizliği ve daha birçok hizmeti sizler için sunmaktayız.

Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti olarak, 16 metreden 25 Metreye Kadar Araç Üstü Sepetli Platform Hizmeti Verilmektedir.

Mobil Vinç

Geniş bir araç parkuruna sahip olan Anadolu Vinç Kiralama Kartal, Maltepe, Pendik, Gebze, Gebze OSB de kiralık olarak kısa ve uzun vadede mobil vinç kiralama hizmetini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en iyi ve uygun şekilde vermektedir. Araç filomuzun bakımları periyodik olarak yapılmakta olup profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Mobil Vinç 80 Tondan 220 Tona Kadar Mobil Vinç Kiralama Hizmeti Verilir.

Makaslı Eklemli Platform

Makaslı olarak kullanılan araçlarımız 8m ile 22m arasında dizel ve akülü olarak müşterilerimize Pendik, Gebze, Maltepe, Gebze OSB, Tuzla, Maltepe bölgelerinde makaslı platform kiralamada uygun fiyatlı olarak personelli ve personelsiz olarak hizmet vermekteyiz.
Makaslı Eklemli Platform-Manlift 6 metreden 22 Metreye Kadar Dizel / Elektrikli Kiralama Hizmeti Verilir

Hi-Up (Hiyab)

Kamyon üstü olarak bilinen vinçlerimiz hızlı hareket etmeleri ve gerektiğinde yük taşımaları sebebi ile  Anadolu yakası Kartal, Maltepe, Gebze, Pendik bölgelerinde kiralamak için en çok tercih edilen vinç çeşididir. 8 Tondan 50 Tona Kadar Kiralama Hizmeti Verilir

Hi-Up (Hiyab) Kullanım Alanları

Ağır tonajlı makine ve ekipman taşınması ve sevkıyatı
Dış cephe çalışmalarında, boyama, söküm, montaj ve yenileme işlemlerinde
Kamyon Yat tekne gibi taşınması zor olan araçların taşınmasında
Elektrik direklerinin montaj ve de montaj işlemlerinde
Stadyum Spor kompleksi plaza gibi yüksek binalarda uygulanacak dış cephe ve diğer işlemler için kullanılır