Kutu Tahta Tabela

Kutu yahta tabela; reklam ve tanıtım konusunda işletmelerini bir adım öne taşımayı amaçlayan işletme sahiplerinin tercih ettiği tabela çeşitleri arasındadır. Ahşap tabela ile oldukça benzer özellikleri bulunan tahta tabelalar doğal olmaları ve çevreye zarar konusunda olumsuz herhangi bir yönlerinin bulunmaması ile ön plana çıkarlar. Genellikle butik otel, konsept kafeler ve tarihi mekanlarda kullanılan tahta tabelalar pek çok tabela çeşidine nazaran oldukça dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Dayanıklı olmasının yanında görüntü açısından da oldukça şık olan bu tabelaların ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki çeşidi bulunur. Dileyen işletme sahiplerinin ışıklı olarak satın alabileceği tabelaları siz de gördüğünüzde hayran kalacaksınız.

Kutu Tahta Tabela Özellikleri

Tahta; yapısı itibari ile dış etkilere karşı oldukça dayanıklı ve görüntüsü itibariyle insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Tabelada tahta kullanımı son yıllarda oldukça revaçtadır. Bu durumun temel nedeni hem şıklık hem de fiyat konusunda tahtanın daha avantajlı bir ürün olmasıdır. Çam, akçaağaç, kayın, sedir ve daha pek çok ağaç gövdesinden elde edilen tabelalar size uzun yıllar hizmet sunacağı gibi kalitesinden asla ödün vermeyecektir. Özellikle koruyucu ahşap verniği ile verniklenen tahta tabelaların işletmenizin demirbaşlarından bir tanesi olacağını göreceksiniz. Üstelik farklı boyutlarda üretilebilen bu tabelalarda size özel tasarımlar sayesinde işletmenizi en iyi şekilde ön plana çıkarma şansı yakalayacaksınız.

Tahta Tabela Fiyatları

Tabelalar günümüz işletmelerinin olmazsa olmaz unsurlarından bir tanesidir. İşletmelerin hem tanıtımında hem de fark edilmesinde kullanılan tabelaların üretildiği malzeme en az tasarımları kadar önemlidir. Nitekim işletmeler için çoğu zaman ciddi bir maliyet haline gelen tabelalarda fiyat konusunda en avantajlı seçeneğin yakalanması gerekir. Bu kapsamda karşımıza çıkan tahta tabelalar fiyatları konusunda diğer tabelalara göre oldukça avantajlıdır. Rakamsal açıdan daha düşük diyemeyeceğimiz bu tabelalar kullanım süresi ve tasarım farklılığı ile daha ön plandadır. Fiyat – performans değerlendirmesi yapılırsa tahta malzemeden üretilen tabelaların tabela sektöründe oldukça ön planda olduğu gerçeği ortaya çıkar. Siz de tabela konusunda tahta şıklığını ve kalitesini yakalamak için acele etmelisiniz.

Avukat Kutu Harf Tabela Nedir?

Avukat tabela adından da anlaşılacağı gibi avukatların büroları için hazırlattıkları bir tabela türüdür. Avukat büroları iş hanı ya da apartmanların binalarında yer aldığı için dikkat çekici bir tabela hazırlanmalı ve yoldan geçen kişilerin bu tabelaları görmeleri sağlanmaktadır. Tıpkı eczane, mağaza gibi avukat ofisleri içinde tabelalar çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü tabelalar avukatlar için  müşterileri ile iletişim kurabilme aracıdır. Kaliteli bir baskı ile hazırlanan avukat tabelaları oldukça ilgi çekici ve yoldan geçen kişileri etkileyici olur. Ancak avukat tabelalarının hazırlanırken bir yönetmeliğe uygun olması gerekir. Çünkü avukatlar belirli bir kanuna ve hukuka uygun şekilde hareket ederler. Avukat tabelalarının ışıklı ya da farklı bir tasarımda olması imkansızdır. Tıpkı eczanelerde olduğu gibi avukat ofislerinin tabelalarında da belirli bir standart vardır. Bu nedenle tabelalarının da bu yönetmeliğe uygun olması gerekmektedir. Peki, bu yönetmelik nedir? Gelin hep beraber inceleyelim…

Avukat Kutu Harf  Tabelalarının Nasıl Olması Gerekir?

  • Avukatlar için hazırlanan tabelalarda avukatlık unvanı ve ad soyad, avukatlık ofisinin bulunduğu kat, daire numarası, ofisin ya da avukatın telefon numarası, varsa email adresi ve web sitesi bilgilerinin yer alması zorunludur. Eğer avukatlık bürosu turistik bir bölgede yer alıyorsa Türkçe haricinde ingilizce gibi dillerde yer almalıdır. Bunun dışında çeşitli resim ve fotoğrafa yer verilmemesi gerekmektedir.
  • Eğer bir ofiste birden fazla avukat bulunuyorsa her avukatın adının soyadının yer alması gerekmektedir. İsimlerin yanında avukatlık bürosu kelimelerinin yer alması gerekmektedir. Eğer ortaklık üzerine açılmış bir ofis ise avukatlık ortaklığı ibaresinin bulunması gerekmektedir.
  • Avukatlık tabelası ofisin giriş kapısının yanında girişinde ya da ofisin giriş kapısında yer almalıdır. Binaların cephelerine, büronun balkonuna ve pencerelere 1den fazla tabela asılması mümkün değildir.
  • Avukatlık tabelalarında ışık ve renkli yazılar kullanılamaz. Süslemeler yapılamaz. En fazla iki renk ile hazırlanabilmesi mümkündür.
  • Hazırlanan avukatlık tabelasının boyutu 70×100 cmi geçmemesi gerekmektedir. Ancak eğer ofiste birden fazla avukat bulunuyorsa ve avukatlık ortaklığı varsa tabelalar 100×150 cm boyutunda olabilir. Bu boyutlardaki tabelalarında yüksek katlara asılması gerekir.

 

 

Dekota Kutu Harf Tabela

 

Kendine has yapısı nedeniyle genellikle iç mekân tabelası olarak kabul edilen dekota kutu harf tabela müşteri isteklerinden dolayı dış mekânlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Genellikle beyaz renkte üretilen dekota kutu harf tabela talebe göre farklı renlerde de üretilebilir. Renk konusunda değişkenlik isteyen işletme sahipler tabelalarında su bazlı boyalar sayesinde boyama işlemi yapabilir. Diğer tabela çeşitlerine göre ekonomik ve avantajlı bir tabela çeşidi olan dekota, kolay şekillendirilebilen ve farklı kalınlıklarda üretilebilen özelliği ile ön plana çıkar. Siz de iç mekân tabelası konusunda en özel fırsatları değerlendirmek ve farklı bir tasarıma sahip olmak için bize ulaşabilir ve dekota kutu harf tabela talebinde bulunabilirsiniz.

Dekota Kutu Harf Tabelanın Avantajları Nelerdir?

Açık havada yapılan reklamcılık faaliyetlerininin en önemlilerinden bir tanesi olan tabela; firma ve işletmeler için olmazsa olmaz bir pazarlama aracıdır. Hedef kitleyi etkileme ve firma konseptine uygun bir tabela oluşturma amacı ile yaptırılan bu malzemeler için pek çok seçenek bulunur. Dekota kutu harf tabelanın kendine has yapısı ve harika görüntüsü işletmelerin müşterileri etkileme noktasında ön plana çıkmasını sağlar. İç ve dış mekânlarda firmanızı ön plana çıkarma noktasında tercih edebileceğiniz en harika seçeneklerden bir tanesi olan dekota tabelalar sayesinde satış oranlarında ve marka bilinirliğinde artış gözlemleyeceksiniz. Bunun yanında tabelanın dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir tabelaya sahip olmuş olacaksınız.

Dekota Kutu Harf Tabela Fiyatları

Dekota tabela yaptırmaya karar veren işletmelerin fiyatlar konusunda karşılaşacağı pek çok seçenek bulunur. Malzeme kalitesi ve işçilik giderleri konusunda farklı uygulamaları bulunan işletmelerin sizlere sunduğu fiyatlardan etkilenmeden tercihinizi temel olarak kalite ve ürün dayanıklılığı bazlı yapmanız gerekir. Nitekim ucuz ama kalitesi bir dekota kutu harf tabela satın almanız kısa süre sonra tekrar tabela satın almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedene firmamıza ulaşarak kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda bilgi alabilir ve kutu harf tabela siparişinizi verebilirsiniz. Yıllardır tabela sektöründe hizmet veren firmamıza başvurarak fiyat ve kalite avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Sepetli Vinç

Güvenli çalışma ortamları özellikle son yıllarda çalışma şekli sebebiyle ölen işçiler nedeniyle ülkemizde iş güvenliği firmalarının sıkı takip ettiği bir konudur. Her sektörün kendi içinde güvenli olmayan bölümleri mutlaka vardır. Firma olarak daha güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilmeniz, firmanızın araç giderlerini daha minimum seviyeye indirebilmeniz açısından sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. İnsan gücünün ulaşması zor olan alanlar için tercih ettiği sepetli vinç mevcut işlerin daha hızlı ve kısa sürede yapılmasına da olanak sağlamaktadır. Daha Fazla Oku

Makaslı Platform

Man-lift yüksek yapılarda güvenli çalışmanın yapılmasına olanak sağlayan özellikli araçlardır. Günümüzde yüksek yapıların artması bu gibi özellikli araçların hayatımıza girmesine de olanak sağlamaktadır. Makaslı platform kiralama hizmeti veren, daha güvenli çalışma sahalarına ulaşmanıza olanak sağlayan bir firmadır. Özellikle inşaat sektöründe tercih edilen man-liftler belirli yasa ve kurallar çerçevesinde firmaların faaliyet göstermelerini sağlayan önemli araçlar arasındadır. Man-lifler yüksek yapılara ulaşım amacıyla tasarlanmış ve bu alanda yapılması gereken her türlü işi kapsayan bir araçtır. Kullanım alanları arasında; inşaat sektörü, temizlik, klima montaj, bakım, onarım ve reklamcılık yer alır. Bu işlemlerin tamamında yüksek yapılar esas olduğu için de man-lift sektörün olmazsa olmazdır.

Man-lif her firmanın temin edebileceği bir araç değildir. Ciddi maliyeti olan ve dönemsel olarak ihtiyaç olması sebebiyle her firmaya maddi açıdan bir yüktür. Günümüzde her hizmeti daha kolay hale getiren kiralama firmaları faaliyet göstermektedir. Firmamız da makaslı platform kiralama alanında faaliyet göstererek firmaların düzgün ve sağlam bir zeminde hizmet vermelerine yardımcı olmaktadır. Man-lift almaya karar veren bir firma mutlaka profesyonel alanda aktif kullanan ve bakım ve onarım konusunda da bilgili bir operatör de bulundurması gerekir. Görünüşte kolay kullanılabilir gibi görünse de mutlaka bir operatör tarafından kumanda edilmesi gerekir. Yasal olarak da man-lift ile faaliyet gösteren bir firma operatör de bulundurmalıdır. Bu gibi şartların olması firmalar için ciddi bir maliyet olacağı için ihtiyacınız olan süre kapsamında kiralama hizmetinden yararlanmak her açıdan avantajdır.

Gebze Vinç Kiralama

Gebze Vinç Kiralama ARD Reklam olarak geniş araç parkurumuz la Gebze vinç kiralama hizmetlerini sorunsuz bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yapmaktayız. Anadolu yakası Gebze bölgesinde sepetli vinç, Gebze bölgesinde yük taşıma, Gebze bölgesi makaslı platform kullanımı ihtiyaçlarınız için en uygun şekilde profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Daha Fazla Oku

Kartal Vinç Kiralama

Kartal Vinç Kiralama Anadolu Vinç Kiralama olarak geniş araç parkurumuz la Kartal vinç kiralama hizmetlerini sorunsuz bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yapmaktayız. Anadolu yakası Kartal bölgesinde sepetli vinç, Kartal bölgesinde yük taşıma, Kartal bölgesi makaslı platform kullanımı ihtiyaçlarınız için en uygun şekilde profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Daha Fazla Oku

Maltepe Vinç Kiralama

Anadolu Vinç Kiralama olarak geniş araç parkurumuz la Maltepe vinç kiralama hizmetlerini sorunsuz bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yapmaktayız. Anadolu yakası Maltepe bölgesinde sepetli vinç, Maltepe bölgesinde yük taşıma, Maltepe bölgesi makaslı platform kullanımı ihtiyaçlarınız için en uygun şekilde profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Daha Fazla Oku